top of page
alena.jpg
Alena Zborníková
koučka,  lektorka

Zubař se sám nevyvrtá a často se brání i jít k jinému zubaři. Já jsem toho svého našla. Ivana je člověk, který dokáže jednou větou vrátit člověka do hry, někdy zpátky na start, někdy se jen zorientovat ve hře zvané život a jít dál. Sama vystudovala během posledních několika let několik náročných vysokých škol a ty jí daly dar cítit, vnímat, zažít. Proto druhému rozumí a někdy i hodně svéráznou formou pomůže.

www.alenazbornikova.cz

mateřství
Lenka
maminka 2 dětí

Ahoj Ivi, ráda bych ti poděkovala. Než jsem otěhotněla, teď už vlastně počtvrté, tak jsem u tebe byla na kineziologii a říkala jsi mi, že umím donosit miminko. Za týden už mám termín. Miminko je donošené, připravuju se na VBAC, sice Podolí, ale budu mít dulu, nebude to samozřejmě úplně přirozený porod, jak bych si přála, ale narazila jsem na fajn doktorku, která mě podporuje, budou mě bohužel monitorovat, proto se modlím, ať je to rychlé, no kéž by! Prosím o pozitivní energii, ať to dobře dopadne! Díky.

Jinak byla to moje mantra - umím donosit miminko! I když to bylo občas psychicky náročné, na druhou stranu vše v pořádku, miminko je ukázkové.

PS: Po prvním předčasném porodu chlapečka, 2 dětech co se rozhodly odejít, Lenka porodila krásnou zdravou holčičku :-)

KATKA.jpg
Kateřina Marešová
cyklické kurzy, lektorka tance

Milá Ivanko, moc ti děkuji za pomoc s Barevným laděním oblečení! Už při tvém úkolu jsem si řadu věcí uvědomila a bylo zajímavé podívat se do své skříně i jiným pohledem, než jen "Co si dnes vezmu na sebe???". Když mi přišla tvá odpověď s výběrem barev pro mne vhodných i nevhodných, byla jsem příjemně potěšená, že se tvůj výběr naprosto shoduje s výběrem stylistky, kterou jsem navštívila před čtvrt rokem a ještě víc mne to utvrdilo v tom, že jsem skutečně objevila skrze barvy sama sebe.

Ve zvolených barvách se cítím skvěle, svobodně, přirozeně a i moje okolí vnímá, jak v nich zářím! Když dnes otevřu svou skříň, nepropadám už panice, co si mám dnes vzít na sebe, protože oblečení k sobě krásně ladí a ladí i k mé duši a já vím, že mi bude dobře, ať si vyberu cokoli! Také je velká úleva, když člověk zjistí, že toho oblečení opravdu nepotřebuje tolik a že není potřeba mít každý den na sobě něco zcela jiného. Barevné ladění oblečení mi přineslo pocit vnitřního klidu a štěstí, díky za ně!

www.katerinamaresova.com

děti Oblečení
Martina
maminka 2 dětí

 

Ivanku jsem požádala před třemi lety o pomoc s výběrem barviček (Barevné ladění oblečení) pro sebe a hlavně pro svoji dceru Šárku. U dcery se mi náhled někoho jiného moc hodil. Dcera je totiž "po tatínkovi" a tak nějak je úplně jiná než já :-). Proto jsem byla ráda, když se mi ty barvičky ozřejmily. Ivanka mi taky vysvětlila, jaké obrázky by na oblečení být mohly a jaké nikoliv.

 

Také ráda vzpomínám na hluboké povídání o životě a o mých předcích. To mi také moc dalo. 

Ivanku proto rozhodně doporučuji všem, kteří se chtějí buď hýčkat barvami nebo i se hluboce zamyslet nad svým životem, chtějí poradit a potřebují nadhled a pohled někoho nezaujatého.

katka brust.jpg
Kateřina Bruštíková
lektorka kroužků  pro děti v přírodě

Ivanu znám již řadu let a vždy jsem oceňovala její vkus, smysl pro barvy, pro detail a pro jednoDuchou krásu. Když se mi nabídla možnost delegovat na ni design loga pro můj projekt, neváhala jsem. Logo splnilo mé požadavky na jednoduchost a výstižnost. Rychlost, s jakou bylo zadání splněno i hbitá a příjemná komunikace mé očekávání předčily. Nezůstalo pouze u loga pro web, Ivana ve stejném duchu zpracovala i další doplňky: ikony, tapetu a rámečky na sociální sítě. Celý projekt nyní dle mého názoru působí více profesionálně. Doporučuji!

www.katkazlesa.cz

bottom of page