alena.jpg

 

www.alenazbornikova.cz

 

Zubař se sám nevyvrtá a často se brání i jít k jinému zubaři. Já jsem toho svého našla. Ivana je člověk, který dokáže jednou větou vrátit člověka do hry, někdy zpátky na start, někdy se jen zorientovat ve hře zvané život a jít dál. Sama vystudovala během posledních dvou let několik náročných vysokých škol a ty jí daly dar cítit, vnímat, zažít. Proto druhému rozumí a někdy i hodně svéráznou formou pomůže.

LENKA
maminka 2 dětí

 

Ahoj Ivi, ráda bych ti poděkovala. Než jsem otěhotněla, teď už vlastně počtvrté, tak jsem u tebe byla na kineziologii a říkala jsi mi, že umím donosit miminko. Za týden už mám termín. Miminko je donošené, připravuju se na VBAC, sice Podolí, ale budu mít dulu, nebude to samozřejmě úplně přirozený porod, jak bych si přála, ale narazila jsem na fajn doktorku, která mě podporuje, budou mě bohužel monitorovat, proto se modlím, ať je to rychlé, no kéž by! Prosím o pozitivní energii, ať to dobře dopadne! Díky.

Jinak byla to moje mantra - umím donosit miminko! I když to bylo občas psychicky náročné, na druhou stranu vše v pořádku, miminko je ukázkové.

PS: Po prvním předčasném porodu chlapečka, 2 dětech co se rozhodly odejít, Lenka porodila krásnou zdravou holčičku :-)

KATKA.jpg

 

www.katerinamaresova.com

 

Milá Ivanko, moc ti děkuji za pomoc s Barevným laděním oblečení!

Už při tvém úkolu jsem si řadu věcí uvědomila a bylo zajímavé podívat se do své skříně i jiným pohledem, než jen "Co si dnes vezmu na sebe???". Když mi přišla tvá odpověď s výběrem barev pro mne vhodných i nevhodných, byla jsem příjemně potěšená, že se tvůj výběr naprosto shoduje s výběrem stylistky, kterou jsem navštívila před čtvrt rokem a ještě víc mne to utvrdilo v tom, že jsem skutečně objevila skrze barvy sama sebe.

Ve zvolených barvách se cítím skvěle, svobodně, přirozeně a i moje okolí vnímá, jak v nich zářím! Když dnes otevřu svou skříň, nepropadám už panice, co si mám dnes vzít na sebe, protože oblečení k sobě krásně ladí a ladí i k mé duši a já vím, že mi bude dobře, ať si vyberu cokoli! Také je velká úleva, když člověk zjistí, že toho oblečení opravdu nepotřebuje tolik a že není potřeba mít každý den na sobě něco zcela jiného. Barevné ladění oblečení mi přineslo pocit vnitřního klidu a štěstí, díky za ně!

 

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

NEBEZEMĚ, z.s., Ing. Ivana Prokešová