Autoři: Ivana Prokešová, Lukáš Prokeš

Chcete se naučit řešit krátkodobé i dlouhodobé stresové situace?

Připravili jsme pro Vás eBook STRESS MANAGEMENT pro každého, Antistresový deník a Průvodce v MP3, který Vás provede stresovou situací, pomůže Vám ji analyzovat a najít řešení. Můžete se také těšit na přednášku o Stress managementu nebo si pustit či stáhnout Bonus: Uvolnění těla a mysli.

více ZDE  »»»

 

Terapeutka: Ivana Prokešová

Terapeut pro děti: Radomír Prokeš

 

All of my Life Comes to Me with Easy and Joy and Glory.

Skutečností je, že každá volba, kterou jsme kdy udělali, vytvořila to, co žijeme dnes. "Změníme-li naši volbu, můžeme změnit i naši budoucnost". Kdybyste si mohli vybrat svou budoucnost dnes, co byste udělali? Pro co byste se rozhodli?

 

www.accessconsciousness.com/

Terapie probíhá vleže, v pocitu celkového uvolnění a relaxace. Během terapie se terapeut postupně lehce dotýká 32 specifických bodů, tzv. „BARů“, na hlavě klienta. Tyto cílené dotyky specifických bodů aktivizují elektromagnetickou složku myšlenek, pocitů a emocí.

Jemný dotek nejprve nastartuje proces a mozkové vlny se zpomalí, což umožní přístup k vzorcům chování a systémům přesvědčeiní a postojů, které jsme používali od dětství nebo z jiných životů. Začneme být více přítomni ve svém životě a minulost se nepromítá do budoucnosti stejným způsobem.

Bars může být použit pro usnadnění změny v jakékoli oblasti vašeho života, jako jsou vztahy, peníze, práce, zdraví, stres, kreativita apod.

 

Celkový stav těla a duše se zharmonizuje podle vnitřních priorit klienta. Klient se po terapii cítí uvolněný, spokojený a bezstarostný. V jeho životě nastávají pozitivní změny, tak nějak samy od sebe. Věci se dějí s minimálním úsilím, přesně podle mantry Access Bars: VŠE V ŽIVOTĚ KE MNĚ PŘICHÁZÍ S LEHKOSTÍ, RADOSTÍ A SLÁVOU.

Délka 60 min

 

Cena: 1550 Kč

vaření vajec
Láska.Vé
Vaření

 

Lektor: Lukáš Prokeš

Jednoduše, hravě, zdravě v životě i v kuchyni.

Pokud máte pocit, že dokážete uvařit jen suché těstoviny, jste tu správně! Lukáš Vám ukáže, jak z potravin připravit jednoduché a chutné jídlo, které oceníte Vy, manžel/ka i Vaše děti.

Naučíte se užívat si celý proces, což znamená nejen vaření samotné, ale i přípravu a výběr potravin. Jak poznat kvalitní suroviny, proč je nutné znát jejich původ a historii a jaké používat nástroje. Jednoduché chutné recepty i klasika, vše z dostupných potravin.

Termín osobního setkání: dle domluvy

Psaní na počítači

 

Lektor: Lukáš ProkešIvana Prokešová

 

Potřebujete jednoduché webové stránky.

Jak a kde si udělat webové stánky snadno a rychle? Kde koupit doménu? Jak si zařídit zdarma vlastní email?

Web snadno a rychle (3,5 hod)

Termín dle domluvy

  

Pamětní svíčka

Terapeutka: Ivana Prokešová

 

Čistění prostor, odvádění bytostí, vkládání informací do předmětů.

 • Připadá Vám, že Vás někdo ovlivňuje či Vám odsává energii?

 • Trápí Vás podivné úkazy ve Vašem domě nebo bytě?

 • Máte v některých místech zvláštní pocity?

 • Vyčistíme prostory od negativní energie,

 • odvedeme bytosti,

 • připravíme Vám ochranné náramky, mandaly či talismany,

 • odpojíme bytosti, které Vám odsávají energii a

 • uděláme Vám patřičné ochrany. 

Délka: 60 min

 

Cena: 950 Kč

UPOZORNĚNÍ: Pokud se jedná o odvádění bytostí Vám blízkých, před odvedením je potřeba vzájemné 100% odpuštění. V tomto případě Vám mohu být průvodcem. Neumím však odpustit za Vás! Mějte na paměti, že tento proces není záležitost 1 hodiny ani 1 týdne a potřeba Vaše intenzivní práce, aby mezi Vámi a bytostí nastal absolutní "klid" a ona mohla odejít do světla.

Reiki
Shamballa 1024

 

Terapeutka: Ivana Prokešová

Řešení Vašich problémů pomocí energie Reiki nebo Shamballa 1024.

Pomůže Vám při řešení Vašich problémů pomocí energie Reiki nebo Shamballa 1024 (pouze jako podpůrný prostředek při terapii, kineziologii, koučinku či osobním rozvoji).

Rozdíl Reiki a Shamballa 1024: Přijdete k mostu, bolí Vás nohy. Reiki Vám pomůže zbavit Vás bolesti nohou, abyste mohli pokračovat dál v cestě. Shamballa 1024 vám zboří most, abyste se rozhodli, jak budete pokračovat dál, zdali postavíte nový, budete hledat jiný (buď po proudu nebo proti proudu), přeplavete řeku, najdete převozníka, nebo se vrátíte zpět... Shamballa 1024 je extrémně tvořivá! 

Celkové ošetření pomocí energie Reiki.

Délka: 90  min

 

Cena: 1550 Kč

Reiki pro děti 0-5 let (ustálení energie). Cena: 550 Kč

Zasvěcení do energie Reiki nebo Shamballa 1024. Cena dle domluvy.

 

Výroba: Ivana Prokešová, Lukáš Prokeš

 

Konferenční stolky, vypalování do dřeva, energetické obrazy a náramky, léčivé mandaly.

www.fler.cz/nebezeme

 

Energetické obrazy (akryl na plátně)

Truhlářské výrobky (konferenční / herní stolečky) vč. vypalovaných vzorů

Vypalování do dřeva (prkýnka, obracečky)

Andělské náramky

Ma.Mi náramky (pro Ma.minky a jejich Mi.lované dcery)

Partnerské náramky

Čakrové náramky

Cyklické náramky

Energetické/ochranné náramky

Mandaly (ochrana, čistění prostor)

Křištál a záhněda (práce se silnými a slabými stránkami)

ph4.jpg
Pohybové hry
pro rodiče s dětmi

 

Lektorka: Ivana Prokešová

 

Kroužek je zaměřen na děti i rodiče a na prohloubení jejich vzájemného vztahu.

Budeme využívat dotek, pohyb, rytmus i cílenou stimulaci pomocí různých pomůcek k podpoře správného psychomotorického vývoje dítěte a rozvíjení jemné i hrubé motoriky. Dítě zkoumá a objevuje, rodič aktivně vstupuje do her čímž dítě motivuje, ale nenutí. Součástí lekce jsou jednoduché říkanky a písničky. Na závěr lekce je věnovaný rodičům čas na protažení. Vše v příjemné přátelské atmosféře. Vhodné je pohodlné oblečení a bosé nožky, případně protiskluzové ponožky či capáčky. Kroužek je vhodný pro chodící děti od 1,5-3 let.

Délka 45 min

Termín: dle domluvy

JÓGAhrátky
pro děti

 

Lektorka: Ivana Prokešová

 

Veselá a hravá JÓGA a POHYBOVÉ HRY pro děti.

Veselá a hravá JÓGA provází děti říší zvířátek. Děti se naučí správně dýchat, pozdraví sluníčko, zacvičí si na hezké básničky a pohádky, prověří svoji stabilitu i mobilitu, zahrají si POHYBOVÉ HRY podporující správný psychomotorický vývoj a lekci ukončí relaxací. Přirozeným pohybem děti zpevní tělo a podpoří jeho správné držení, zlepší své soustředění, sebevnímání a naučí se úctě k sobě  i okolí. Děti se aktivně podílí na tvorbě náplně lekce a jejím obsahu. Vše v příjemné přátelské atmosféře v nesoutěžním duchu. Vhodné je pohodlné oblečení a bosé nožky. Vhodné pro děti od 3-6 let.

Proč děti cvičí jógu? 

 • tělíčko je pevnější a zdravější, podporuje se správné držení,

 • zlepšuje se koordinace, rovnováha a ladnost pohybů,

 • zlepšuje se soustředění, zvládají líp stresové situace, lépe se jim spí,

 • děti se naučí vnímat a ovládat své tělo,

 • děti rozvíjí fantazii a představivost, rozvíjí poznávací procesy a trénují paměť,

 • účí se úctě k sobě a k okolí.

Proč zdravíme sluníčko? (Pozdrav slunci)

 • komplexně protáhneme a posílíme tělo, zlepšíme celkové držení těla a odstraníme bolesti zad,

 • podpoříme krevní oběh, podpoříme a zlepšíme trávení,

 • posílíme imunitu, zvyšujeme schopnost koncentrace a celkovou psychickou vyrovnanost.

Délka 45 min

Termín: dle domluvy

 

gabrétka4.jpg

 

Lektorka: Ivana Prokešová

 

Cvičení pro maminky kombinuje posilovací cviky s protahovacími, stabilizačními a uvolňovacími cviky.

Lekce je sestavena tak, aby jsme uvolnily namáhané části těla (záda) a posílily problémové partie (bříško, zadek, vnitřní strana stehen...). Začleněné jsou i prvky jógy a Body-Mind Centering. Cílem je zpevnění celého těla, zlepšení kondice, štíhlejší figura, nová přátelství, odreagování od stresu a příjemně strávený čas v pohodové atmosféře. Vhodné je pohodlné oblečení, bosé nožky či ponožky, případně podložka na cvičení a vše ostatní potřebné pro Vaše pohodlí. Dopolední lekce jsou vhodné pro maminky se staršími lezoucími či chodícími dětmi (avšak miminka jsou také vítány).

Délka 45 min

Termín: dle domluvy

Aqua Aerobic
Spinning

 

Lektorka: Ivana Prokešová

 

Aqua aerobic, aqua zumba, aqua bike nebo spinning.

Hudba - pohyb - radost z pohybu. Já a vy!

Délka 45 min

Termín: dle domluvy

 

Masérka: Ivana Prokešová

 

Celotělová masáž Tuina (záda, ruce, nohy, hlava).

Tradiční čínská medicína vnímá lidské tělo diametrálně odlišně, na základě teorie Jin a Jang, 5-ti elementů, teorie energie a krve. U Tuina masáží jde o velmi dokonalou a nade vše účinnou manuální techniku, jejíž pomocí působí masér na určité energetické kanály našeho těla stimulací či tlumením, zlepšuje mikro a makrocirkulaci, odstraňuje bolesti, uvolňuje napětí ve svalech a psychické napětí, přivádí klienta do pohody a harmonie. Způsob harmonizace je příjemný a účinný. Během masáže se systematicky propracovává tělo podle průběhu šlacho-svalových meridiánů, cílený tlak působí na pohybový a opěrný aparát, svalový systém, příznivě ovlivňuje lymfatický a nervový systém.

Hloubková masáž Tuina znamená biodynamickou korekci, navrací elastičnost a symetrii pohybového aparátu včetně páteře. Výsledkem je aktivace lymfatického toku a krevního oběhu v hlubokých vrstvách tkání a především se koriguje harmonický tok nervových impulzů vegetativního systému. Masáž je současně diagnostikou a korekcí svalové nerovnováhy. Tuina masáž odstraňuje únavu, svalové křeče, nervové napětí, bolesti zad, šíje a hlavy, stimuluje cévní a lymfatický oběh, odplavuje toxické látky, uvolňuje svaly, klouby, šlachy… Použití Tuina masáží má jak preventivní, tak regenerační účinky.

Používám oleje v Bio kvalitě (vlašský, mandlový).

Délka: 75 min

Termín a místo: dle domluvy 

 

Cena: 1250 Kč + doprava