Chcete sebe i své děti učit 

 

Pojďte rozjet jednoduchý a krásný proces, ve kterém budeme používat

7 JEDNODUCHÝCH AFIRMACÍ | 1 MINUTU DENNĚ | BONUSOVÉ VIDEO

MÁM SE RÁD | MÁM SE RÁDA

 

 

3 afirmace budou předem dané | 4 afirmace vytvoříme na základě aktuální potřeby dítěte nebo Vašich a lze je v čase měnit

Vhodné pro děti od cca 6 let. A pro jejich úžasné maminky! 

7 afirmací | 1 minuta denně | vědomá práce s myšlenkou

 

 

Jak to bude probíhat?

Po přihlášení a zaplacení vstupního poplatku 200 Kč Vám zašlu k vyplnění krátký dotazník. Dotazník bude online a jeho vyplnění Vám zabere chviličku. Na jeho základě vytvoříme společně afirmace, které budete používat každý den.

Můžete používat všech 7 dohromady. V případě potřeby i každou zvlášť, pokud to situace žádá.

Co znamená používat afirmace?

Afimace si budu opakovat nahlas.

Zvolím čas buď ráno po probuzení (ve sprše, při ranní kávě) nebo večer před spaním (po sprše, dobré večeři) nebo když Vás to prostě napadne.  Pokud afirmace bude používat dítě, můžete mu je předříkávat např. cestou do školy, v autě, venku na procházce. Vy i dítě mluvíte nahlas, pokud to jde, dívate si se do očí. Pokud afirmaci z nějakého důvodu Vy nebo dítě zkomolíte, zopakujte ji.

Velkým pomocníkem je pro vás ZRCADLO. Zkusete se na sebe dívat do zrcadla a "říkat si afirmace do očí". Ano, může se stát, že tato fáze pro Vás bude ze začátku hodně náročná.

Pokud budete mít pocit, že potřebujete afimace změnit, ozvete se a vyladíme vše tak, aby Vám bylo dobře. Můžete poslat i SMS nebo zavolat - bude to 10x rychlejší.

Změna afirmací: 100 Kč / za každý měsíc, ve kterém budeme provádět úpravu afirmací (max. 4 afirmace)

Video z našeho 2. dne. 3 den začal Radomírek nahlas zdravit :-)

 

 

BONUSOVÉ video

Těšíte se?! Já taky a velice! Bonusové video představuje nepeněžní hodnotu, kterou Vy vytvoříte. Ano. Přesně tak! Budete tak předávát mně zpětnou vazbu a zároveň uděláte to nejdůležitější pro sebe - uvidíte sebe v akci. Děti to milují! A Vy se tak naučíte přijímat sebe samu takovou, jaká jste!

Video bude neveřejné a bude sloužit jen pro Vaši a moji potřebu. Budete ho natáčet na konci měsíce. To dáte! Bude to zábava! 

Těším se na Vás i na Vaše Boží děti!

S láskou a vděčností...

Ivana Prokešová

 

PS: A teď už stačí jen kliknout na tlačítko a