top of page
Lukáš PROKEŠ, MBA


LUKÁŠ PROKEŠ, MBA
PRŮVODCE FIREMNÍM A OSOBNÍM ROZVOJEM

 

STRESS MANAGEMENT
TYPOLOGIE         ŘÍZENÍ ZMĚNY

 

NAŽIVO I ONLINE

 

 

“Bez osobního rozvoje necháváme řídit

své životy.

 

Vypni autopilota -

uvidíš svět!”

Lukáš PROKEŠ, MBAPOTŘEBUJI:
 


ROZVÍJET FIRMU

VZDĚLÁVÁNÍ 
INTERIM MANAGEMENT
ROZVOJ NA MÍRU

 

Lukáš PROKEŠ, MBA
Lukáš PROKEŠ, MBA


OSOBNÍ ROZVOJ

VZDĚLÁVÁNÍ 
MENTORING
INDIVIDUÁLNÍ PROGRAM

 


NEZISKOVÉ PROJEKTY

PŘEDNÁŠKY
KURZY
WORKSHOPY

 

Lukáš PROKEŠ, MBAMŮJ PŘÍBĚH
 

Od roku 2003 jsem zastával manažerské a trenérské role v korporátních společnostech. Od maloobchodu, bankovnictví přes televizní byznys u největších hráčů na trhu (GE Money Bank, CET 21 - TV NOVA, MEDIA CLUB - TV PRIMA). Mezitím jsem vystudoval strategický management se ziskem titulu MBA. Budoval a školil jsem prodejní týmy různých velikostí a zodpovídal za jejich výsledky. Připravoval jsem školení, nastavoval KPI, tvořil strategické koncepty, vyjednával, rozšiřoval prodejní síť a nechal se pohltit prací. Od roku 2005 přibyla do mého repertoáru typologie.

V roce 2016 pak přišel velký zlom v mém životě, vyhoření a dlouhá cesta ven. Věci, které se jevily jako důležité přestaly mít smysl a naopak. Začal jsem studovat stress management, change management a další prvky osobnostního rozvoje. Spojuji přísně racionální svět a nejnovější vědecké poznatky s principy dávných poznatků, jsem zaměřený na maximální efektivitu a individuální přístup. Každou zakázku tak začínám analýzou a zhodnocením možností, vytýčením konkrétních cílů a jak lze změřit jejich splnění.

vyvažování hornin

Ve spolupráci s mojí manželkou Ivankou, poskytuji i dlouhodobější kurzy, školení a workshopy včetně přidané hodnoty v podobě praktických cvičení.​

© 2022 Lukáš PROKEŠ, MBA

www.lukasprokes.cz

Lukáš PROKEŠ, MBA
bottom of page