Ivana Prokešová

 

Lektor: Lukáš Prokeš, Ivana Prokešová

Pokud poznám a pochopím sebe, můžu poznat a pochopit druhé.

 

Nerozumíte sobě, svým pocitům a emocím, lidem kolem sebe, partnerovi či dětem? Trápí vás, že vás druzí nechápou? Očekáváte, že se něco má stát a ono se to neděje? Stresuje vás práce, rodina či cokoliv jiného? Jak dané situace vnímat, jaký k nim zaujímat postoj, jak je komunikačně zvládnout? Potřebujete odrazový můstek ke změně ve vašem životě? Bojíte se udělat první krok? Toto je váš první a nejdůležitější krok. 

Osobnostní typologie I (3,5 hod) - Lukáš Prokeš

Osobnostní typologie II (3,5 hod) - Lukáš Prokeš

Silné a slabé stránky (3,5 hod) - Ivana Prokešová

Stress management I (3,5 hod) - Lukáš Prokeš

Stress management III (3,5 hod) - Ivana Prokešová

Termíny osobních setkání: dle domluvy

 

Online kurz: dle domluvy

 

Žena na mostě
5 kroků   k vysněné práci

 

Lektor: Lukáš Prokeš, Ivana Prokešová 

 

Pojďte s námi udělat svých 5 kroků k Vaší vysněné práci.

Tato série pěti na sebe navazujících setkání Vás provede okruhy umožňující poznat lépe sebe sama, na základě tohoto poznání si vybrat ideální práci a podniknout co nejlépe kroky k jejímu získání. Společně zjistíme, jak moc se práce, po které toužíte, shoduje s tím "kdo jste", kde se ve svém životě nacházíte a kam směřujete. To co chci někdy nebývá to, co skutečně potřebuji. Vaše životní potřeby nám pomohou najít klíč, jak proměnit Vás sen ve skutečnost.

Krok č. 1

Osobnostní typologie I (3,5 hod) - Lukáš Prokeš

"Chci-li vědět kam patřím, musím nejprve vědět, kdo jsem."

V úvodu si řekneme něco o Vašich cílech a vizích, poté budete moci nahlédnout do osobnostní typologie MBTI (Myers & Briggs Type Indicator). Vyplníte si vlastní dotazník, který Vám hned vyhodnotíme. Na základě tohoto kroku se dozvíte důležité věci, jenž Vás mohou začít směrovat v profesní orientaci. Součástí tohoto poznání je i uvědomění si svých silných a slabých stránek, kterým se budeme věnovat v dalším kroku.

 

Krok č. 2

Silné a slabé stránky (3,5 hod) - Ivana Prokešová

"Znalost slabých stránek nás dělá silnějšími."

Ve skupině i idividuálně budeme zkoumat vlastní silné a slabé stránky. Naučíme se přijmout naše slabé stránky a ukážeme si, jak s nimy pracovat. Silné stránky nás dělají jedinečnými - postavíme na nich naše zdravé sebevědomí a sebedůvěru.

Krok č. 3

Typologie organizací a výběr firmy (3,5 hod) - Lukáš Prokeš

"To, kde budete pracovat, by nemělo být tupým procesem pročítání a odpovídání na inzeráty."

Dozvíte se, jaké jsou typologie firem i základní triky, jak poznat firmu, kam opravdu nechcete jít pracovat. Povíme si něco o základech komunikace a jak s úsměvem zvládat nepříjemné situace a námitky.

Krok č. 4

Úspěšný pohovor (3,5 hod) - Lukáš Prokeš

"Nikdy nedostanete druhou šanci udělat první dojem."

Příprava na pohovor je jednou ze zásadních substancí k získání vysněné práce. Dostanete tak spoustu rad z praxe, zjistíte triky personalistů a budete vědět, na co se připravit u různých druhů pohovorů.

Krok č. 5

Stress management I (3,5 hod) - Lukáš Prokeš

"Kdo je připraven, není překvapen."

Společně zjistíme, jak se připravit na stresové situace a jak jim předcházet. Někdy pro nás stres může být stres dobrý sluha, jindy zlý pán. 

Termíny osobních setkání: dle domluvy

 

On-line kurz: dle domluvy