Lektor: Lukáš Prokeš

Jednoduše, hravě, zdravě v životě i v kuchyni »»»

Pokud máte pocit, že dokážete uvařit jen suché těstoviny, jste tu správně! Lukáš Vám ukáže, jak z potravin připravit jednoduché a chutné jídlo, které oceníte Vy, manžel i Vaše děti.

Naučíte se užívat si celý proces, což znamená nejen vaření samotné, ale i přípravu a výběr potravin. Jak poznat kvalitní suroviny, proč je nutné znát jejich původ a historii a jaké používat nástroje. Jednoduché chutné recepty i klasika, vše z dostupných potravin.

 

Lektor: Lukáš Prokeš, Ivana Prokešová

 

Pojďte s námi udělat svých 5 kroků k Vaší vysněné práci »»»

www.attavena.cz

Připravili jsme pro Vás sérii přednášek na téma 5 KROKŮ K VYSNĚNÉ PRÁCI. Přednášky jsou zařazeny v oblíbeném cyklu „Jak se neztratit“. Tato série šesti na sebe navazujících setkání Vás provede okruhy umožňující poznat lépe sebe sama, na základě tohoto poznání si vybrat ideální práci a podniknout co nejlépe kroky k jejímu získání. Čeká Vás osobnostní test, práce se silnými a slabými stránkami, výběr práce, která se k Vám nejlépe hodí a to včetně vhodného firemního profilu. Dále pak příprava na pohovor s praktickými ukázkami a učiníte i svůj první krok k vysněné práci.

13. 3. 2020 | Moje osobnost – Poznej sama sebe

Krok číslo 1: Chci-li vědět kam patřím, musím nejprve vědět, kdo jsem.

V úvodu si řekneme něco o Vašich cílech a vizích, poté budete moci nahlédnout do osobnostní typologie MBTI (Myers & Briggs Type Indicator). Vyplníte si vlastní dotazník, který Vám hned vyhodnotíme. Na základě tohoto kroku se dozvíte důležité věci, jenž Vás mohou začít směrovat v profesní orientaci. Součástí tohoto poznání je i uvědomění si svých silných a slabých stránek, kterým se budeme věnovat v dalším kroku.

20. 3. 2020 | Silné a slabé stránky    IP

Krok číslo 2: Znalost slabých stránek nás dělá silnějšími.

Ve skupinkách i idividuálně budeme zkoumat vlastní silné a slabé stránky. Naučíme se přijmout naše slabé stránky a ukážeme si, jak s nimy pracovat. Silné stránky nás dělají jedinečnými - postavíme na nich naše zdravé sebevědomí a sebehodnotu.

27. 3. 2020 | Výběr firmy    LP

Krok číslo 3: To, kde budete pracovat, by nemělo být tupým procesem pročítání a odpovídání na inzeráty.

Dozvíte se, jaké jsou typologie firem i základní triky, jak poznat firmu, kam opravdu nechcete jít pracovat. Povíme si něco o základech komunikace a jak s úsměvem zvládat nepříjemné situace a námitky.

3. 4. 2020 | Úspěšný pohovor    LP

Krok číslo 4: Nikdy nedostanete druhou šanci udělat první dojem.

Příprava na pohovor je jednou ze zásadních substancí k získání vysněné práce. Dostanete tak spoustu rad z praxe, zjistíte triky personalistů a budete vědět, na co se připravit u různých druhů pohovorů.

17. 4. 2020 | Vysněná pozice    IP

Krok číslo 5: Jak proměnit sen ve skutečnost.

Společně zjistíme, jak moc se práce, po které toužíte, shoduje s tím "kdo jste", kde se ve svém životě nacházíte a kam směřujete. To co chci někdy nebývá to, co skutečně potřebuji. Vaše životní potřeby nám pomohou najít klíč, jak proměnit Vás sen ve skutečnost.

 

24. 4. 2020 | Čím začnu    LP + IP

Vše začíná prvním krokem a ten odstartuje Vaši cestu za vysněnou prací. Věříme, že krok v podobě naší unikátní série, bude tou pravou motivací.

Kurz je zdarma vč. hlídání dětí.

 

Lektorka: Ivana Prokešová (ON-LINE KURZ)

 

Sebeláska a pozitivní afirmace jako cesta ke spokojenosti Vás i Vašich dětí »»»

 

Chte sebe nebo své děti učit Sebelásce - Sebedůvěře - Sebevědomí? Pojďte rozjet jednoduchý proces, ve kterém budeme používat:  7 JEDNODUCHÝCH AFIRMACÍ, které Vám zaberou pouhou 1 MINUTU DENNĚ a na závěr si užijete krásné BONUSOVÉ VIDEO!

 

Lektor: Lukáš ProkešIvana Prokešová (ON-LINE KURZ)

 

Práce se stresem pomocí jednoduchého stresového deníku  »»»

Stresové situace potkávají každého člověka. Chcete se naučit s nimI pracovat?  

 

Lektor: Lukáš ProkešIvana Prokešová

 

Pokud chcete přijímat keš v klidu a bez stresu  »»»

Kdy se mě EET týká? Jaké jsou režimy a který je pro mě ten správný? Co a kde vyřídit, co pořídit a kdo mi pomůže?