top of page

KOUČINK, TERAPIE
osobně i on-line

Psychologická sezení

TERAPIE,
KINEZIOLOGIE

 

Kouč: Lukáš ProkešIvana Prokešová

Kdo chce kam, pomůžeme mu tam.

​Koučink aneb co nejmenšího můžete udělat, abyste dosáhli toho, co si přejete?  Opravu jsou Vaše cíle totožné s Vašimi potřebami. A jakou roli hraje Vaše ego? 

Délka: 90 min (osobně nebo videohovor)

 

Cena: 1550 Kč + doprava

 

Terapeutka: Ivana Prokešová

Řešení (nejen psychosomatických) problémů vás nebo vašich dětí.

Své zdravotní, psychické či vztahové problémy si vytváříme ve svém životě sami, aniž bychom si to často uvědomovali. Stejně je to i se situacemi a lidmi, které do svého života přitahujeme. Příčinou jsou naše strachy, stresy, bloky, očekávání či domněnky, které jsme si vytvořili, nebo které jsme převzali např. od rodičů společně s názory na život a vzorci chování.

Terapeut je Vašim průvodcem a pomocníkem. Odrazovým můstkem. Pomůže Vám nalézt příčinu Vašeho trápení. Terapeut za Vás Vaše problémy neřeší, pomáhá Vám nalézt cestku k jejich vyřešení. Nejlepší řešení znáte totiž Vy sami.

Co můžeme společně řešit? Nemoci, psychosomatické příčiny nemocí, problémy, strachy, stresy, bloky, problematické chování u dětí, sourozenecké vztahy, partnerské vztahy, vztahy s rodiči, prarodiči, příbuznými, problémy v zaměstnání, dyslexii, poruchy učení, alergie, psychické problémy, úzkosti, fóbie, deprese, traumata, nehody, závislosti, problémy se zvířaty, vztah k sobě, sebelásku, sebevědomí, sebedůvěru, komunikaci s miminkem, problémy s otěhotněním, traumata ze ztráty blízké osoby. Osobně nebo online (telefonicky/videohovor)

Délka: 90 min (osobně nebo telefonicky/videohovor)

 

Cena: 1550 - 2550 Kč (dle náročnosti) + doprava

nu.jpg

 

Terapeutka: Ivana Prokešová

 

Pozitivní afirmace jako cesta ke spokojenosti.

 

Chte sebe nebo své děti učit Sebelásce - Sebedůvěře - Sebevědomí? Na základě dotazníku a osobní konzultace vám připravím 7 - 10 jednoduchých afirmací, které Vám zaberou pouhou 1 MINUTU DENNĚ.

Na přání vám afirmace předám i jako zvukovou stopu v mp3. Pro děti afirmace zakomponuji do krátkého pohádkového příběhu.

Délka: 90 min (osobně nebo telefonicky/videohovor)

Cena: 1550 Kč + zvuková stopa 550 Kč + doprava

bottom of page