foto ivana.jpg
IVANA
PROKEŠOVÁ

mobil: 608 829 824

e-mail: ivana@nebezeme.cz

"NIC JE VŠECHNO"​​

 

Jsem koučka/terapeutka/lektorka. Měním úhel pohledu na situace a jsem odrazovým můstkem ke změnám v životě druhých. Hledám příčiny problémů. Naslouchám. Pracuji se sílou myšlenky, s intuicí, s vizualizacemi i s energiemi, používám techniky mindfulness. Mojí nejsilnější stránkou je pozitivní myšlení a radost ze života.

Kromě nejlepšího, však i nejhustějšího kurzu, kterým je život sám, jsem absolvovala kurzy Kineziologie (One Brain), kurzy Silvovy metody, kurz Mentální techniky a práce s kyvadlem, Bytosti přírody a další kurzy osobního rozvoje a koučinku. Jsem mistr energie Reiki a mistr energie Shamballa 1024.

Dětské (i dospělácké) vnímání a cítění mi otevřel nejen kurz Výchova nevýchovou, ale i příběhy, které mě obklopují a vizualizace, kterými provázím sebe i své klienty. Citlivý, jemný a empatický přístup k dětem i dospělým vidím jako tu nejúžasnější cestu.

 

S velkým našením jsem protančila dvousemetrálním kurzem Psychomotorický vývoj dítěte v prvním roce života v pohybovém výukovém procesu vedený Annou Línovou (Caunerovou) a dvousemestrálním kurzem Vědomé tělo - sebezkušenostním vzdělávacím programem na základě Labanovy analýzy pohybu, Bartenieff Fundamentals™ a Body Mind Centering™, vedený Renou Milgrom.

Miluji přírodu, tanec, kontaktní rodičovství, všechny 4 roční období a zajímá mě Montessori pedagogika. 

Na přání si spolu můžeme užívat lekce aquaaerobiku, spinningu, cvičení s kočárkem, JÓGAhrátky pro děti, pohybové hry pro rodiče s dětmi, cvičení pro maminky nebo Montessori hernu pro děti 1,5-3 či 4-7.

Vystudovala jsem Ekonomiku a managemet a pracovala jsem mnoho let jako Projektový manažer v oblasti dotací ze strukturálních fondů EU, baví mě účetnictví a "čísla".

"Vedu" nebezemi, někdy jsem s hlavou v oblacích a někdy stojím pěkně nohama na zemi.

  

 

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

NEBEZEMĚ, z.s., Ing. Ivana Prokešová