top of page


Ing. Ivana PROKEŠOVÁ
PRŮVODKYNĚ OSOBNÍM ROZVOJEM

 

TERAPIE              KOUČINK
STRESS MANAGEMENT

naživo i on-line

 

 

“Mým posláním je

vyléčit ty,

kteří o to stojí

a

naučit je žití

v radosti a lásce."

 

Ing. Ivana PROKEŠOVÁ
Ing. Ivana PROKEŠOVÁPOTŘEBUJEŠ...
 


VYŘEŠIT STRESOVOU SITUACI

KRÁTKODOBOU
DLOUHODOBOU
NADCHÁZEJÍCÍ

 

Stress management
Telefon poradna online


TERAPII

VZTAHY
PSYCHOSOMATIKA
SEBELÁSKA, SEBEVĚDOMÍ

 


NAKOUPNOUT

KOUČINK
KURZY
WORKSHOPY

 

Ing. Ivana PROKEŠOVÁ

 

Pomůžu vám změnit úhel pohledu na stresové situace a najít příčiny vašich problémů. Jsem odrazovým můstkem ke změnám ve vašem životě. Naslouchám. Pracuji se sílou myšlenky, neboť naše myšlenky tvoří naši realitu. Propojuji racionální myšlení s intuicí, praktické zkušenosti a dovednosti s vizualizacemi. Navíc pracuji i s energiemi, používám techniky mindfulness. Mojí nejsilnější stránkou je pozitivní myšlení a radost ze života. Věřím v sílu lásky, víry a naděje.

Kromě nejlepšího, avšak i nejvýživnějšího kurzu, kterým je život sám, jsem začala v roce 1999 kurzy Kineziologie (One Brain) u Zdeňky Jordánové. Absolvovala jsem kurzy Změn svůj život (Dr. Joe Dispenza), Access Bars, Odvážné snění a Energetická medicína (Dr. Alberto Villoldo), Silvovu metodu, Mentální techniky a další kurzy osobního rozvoje a koučinku. Jsem mistr energie Reiki a Shamballa 1024.

Dětské (i dospělácké) vnímání a cítění mi v roce 2014 otevřel kurz Výchova nevýchovou a příběhy, které mě obklopují a vizualizace, kterými provázím sebe i své klienty. Citlivý, jemný a empatický přístup k dětem i dospělým vidím jako tu nejúžasnější cestu.

Vystudovala jsem Ekonomiku a managemet a pracovala jsem mnoho let jako Projektový manažer v oblasti dotací ze strukturálních fondů EU, baví mě účetnictví a "čísla".

Vedu NEBEZEMI, umím mít hlavu v oblacích i stát pevně nohama na zemi.

Miluji přírodu, tanec, kontaktní rodičovství, všechny 4 roční období a zajímá mě Montessori pedagogika. 

S velkým našením jsem protančila dvousemetrálním kurzem Psychomotorický vývoj dítěte v prvním roce života v pohybovém výukovém procesu vedený Annou Línovou a dvousemestrálním kurzem Vědomé tělo - sebezkušenostním vzdělávacím programem na základě Labanovy analýzy pohybu, Bartenieff Fundamentals™ a Body Mind Centering™, vedený Renou Milgrom.

Na přání si spolu můžeme užívat masáže, JÓGAhrátky pro děti nebo cvičení pro maminky.

  

bottom of page