Ivana Prokešová
lektorka, terapeutka, koučka

mobil: 608 829 824

e-mail: ivana@nebezeme.cz

Nic je všechno

 

Pomůžu vám změnit úhel pohledu na stresové situace a najít příčiny vašich problémů. Jsem odrazovým můstkem ke změnám ve vašem životě. Naslouchám. Pracuji se sílou myšlenky, neboť naše myšlenky tvoří naši realitu. Propojuji racionální myšlení s intuicí, praktické zkušenosti a dovednosti s vizualizacemi. Pracuji s energiemi, používám techniky mindfulness. Mojí nejsilnější stránkou je pozitivní myšlení a radost ze života. Věřím v sílu lásky, víry a naděje.

Kromě nejlepšího, avšak i nejhustějšího kurzu, kterým je život sám, jsem začala v roce 1999 kurzy Kineziologie (One Brain). Absolvovala jsem kurzy: Access Bars, Silvovu metodu, Mentální techniky, Bytosti přírody, šamanský kurz Odvážné snění a další kurzy osobního rozvoje a koučinku. Jsem mistr energie Reiki a Shamballa 1024.

Dětské (i dospělácké) vnímání a cítění mi otevřel nejen kurz Výchova nevýchovou, ale i příběhy, které mě obklopují a vizualizace, kterými provázím sebe i své klienty. Citlivý, jemný a empatický přístup k dětem i dospělým vidím jako tu nejúžasnější cestu.

 

S velkým našením jsem protančila dvousemetrálním kurzem Psychomotorický vývoj dítěte v prvním roce života v pohybovém výukovém procesu vedený Annou Línovou a dvousemestrálním kurzem Vědomé tělo - sebezkušenostním vzdělávacím programem na základě Labanovy analýzy pohybu, Bartenieff Fundamentals™ a Body Mind Centering™, vedený Renou Milgrom.

Miluji přírodu, tanec, kontaktní rodičovství, všechny 4 roční období a zajímá mě Montessori pedagogika. 

Na přání si spolu můžeme užívat masáže, lekce aquaaerobiku, spinningu, cvičení s kočárkem, JÓGAhrátky pro děti, pohybové hry pro rodiče s dětmi, cvičení pro maminky nebo Montessori hernu pro děti 1,5-3 či 4-7.

Vystudovala jsem Ekonomiku a managemet a pracovala jsem mnoho let jako Projektový manažer v oblasti dotací ze strukturálních fondů EU, baví mě účetnictví a "čísla".

Vedu NEBEZEMI, někdy mám hlavu v oblacích a někdy stojím pevně nohama na zemi.

  

  • Facebook
Poslání Ivana Prokešová.png